2018-06-16

Indian Motorcycle підтвердив серійне виробництво моделі FTR 1200 і дав можливість виграти один з них прямо з конвеєра

Indian Motorcycle підтвердив серійне виробництво моделі FTR 1200 і дав можливість виграти один з них прямо з конвеєра

Легендарна мотоциклетна компанія Indian Motorcycle вирішила, нарешті, покінчити з чутками, які ходили в суспільстві вже кілька місяців - на фестивалі Wheels & Waves во Франції офіційно оголосили, що модель FTR1200 піде у виробництво. 

І хоч точна дата надходження байка в продаж ще не встановлена, планується вивести модель на ринок в 2019 році.

Крім того, компанія Indian анонсувала розіграш одного з перших мотоциклів прямо з конвеєра. З умовами розіграшу нового Indian FTR 1200 всі бажаючі можуть ознайомитися на сайті www.win-ftr1200.com.

"Презентуючи FTR1200 Customна EICMA, ми обіцяли вивчити всі відгуки байкерів про цей кастомом", сказав Президент компанії Indian Motorcycle Стівен Меннето (Steve Menneto). "Байкери активно висловлювалися, і відгуки були приголомшливими. Ми з гордістю оголошуємо про запуск моделі FTR 1200 на виробництво."

Оголошення було зроблено через місяці чуток що не вщухали і вимог створити стріт-версію вкрай успішної моделі FTR 750 - флет-трекера, побудованого компанією спеціально для участі в професійних гонках, котрий здобував чисельних перемог у змаганнях American Flat Track з 2017 року.

Чутки і спекуляції посилилися після того, як компанія почала розробляти FTR 1200 Custom - єдиний в своєму роді кастом, який брав участь у всіх світових мото шоу весь минулий рік. Ідея та технічні характеристики нової моделі FTR 1200 будуть засновані на двох попередніх моделях, але дизайн і стиль будуть унікальні.

Повна специфікація на FTR 1200 ще не опублікована, але відомо, що мотоцикл буде виконаний в стилі флет-трекера з гратчастою рамою і двигуном V-twin.

"Ми хотіли не просто повторити наш FTR 1200 Custom, а створити унікальний 'стріт', хоч і зроблений в дусі флет-трекера" повідомив провідний художник-конструктор компанії Річ Крістоф (Rich Christoph), який розробляв моделі FTR 1200, FTR 1200 Custom, і FTR 750. "Цей байк володіє особливим характером, він може вивести американські байки з V-подібним двоциліндровим мотором на новий рівень."

Під час шоу Wheels & Waves для невеликої групи VIP-ів індустрії провели закриту презентацію ранньої версії FTR 1200, що говорить про серйозність намірів компанії вивести цю модель на ринок.

Взяти участь у розіграші одного з перших FTR 1200, а також підписатися на останні новини про виробництво мотоцикла і його повної специфікації можна на сайті www.win-ftr1200.com

Powered by Froala Editor

Схожі новини
Нова модель Scout Rogue від компанії Indian Motorcycle привносить агресивний стиль в культову лінійку мотоциклів Scout
2022-02-02

Нова модель Scout Rogue від компанії Indian Motorcycle привносить агресивний стиль в культову лінійку мотоциклів Scout

Потужний, надійний, комфортний та швидкий - Новий Scout Rogue пропонує найагресивніший стиль та ефективністьIndian Motorcycle, перша мотоциклетна к...
Indian Motorcycle представила нову модель FTR Rally.
2019-11-05

Indian Motorcycle представила нову модель FTR Rally.

5 листопада 2019 року в Мілані американська мотоциклетна компанія Indian Motorcycle анонсувала випуск нової моделі лінійки 2020 року - FTR Rally. В...
Неймовірний Баггер від компанії Indian Motorcycle - Challenger.
2019-10-31

Неймовірний Баггер від компанії Indian Motorcycle - Challenger.

Неймовірний Баггер від Indian Motorcycle - Challenger.Фіксований обтічник, вилка-перевертень, дуже потужний двигун і передові технології - це сучас...
Всі публікації
© 2021 Indian Motorcycle Ukraine