Service header new

Мото СТО Indian Motorcycle Ukraine

Невід'ємна частина послуг, які надає компанія Indian Motorcycle Ukraine, - це технічне обслуговування мотоциклів, діагностика, ремонт, тюнінг, мото-сервіс, забезпечення байків відомих брендів оригінальними запчастинами, витратними матеріалами і аксесуарами, а також кастомизация байків. СТО Indian Motorcycle Ukraine відповідає всім вимогам і всесвітньо визнаних стандартів до станцій технічного обслуговування, використовує широкий асортимент новітнього американського обладнання і надає послуги лише кваліфікованих мотомеханіків з багаторічним досвідом роботи, прагненням до постійного розвитку і щирою любов'ю до мотоциклів.

У мотомайстерні працюють також з такими відомими брендами мотоциклів як:

 • Indian
 • Harley Davidson
 • Victory Motorcycles
 • BMW
 • Suzuki
 • Yamaha
 • Ducati
 • Honda
 • Aprilla
 • Triumph
 • KTM

і іншими брендами.

Ремонт мотоциклів

Мотомайстерня Indian Motorcycle Ukraine виконує різного роду ремонт мотоциклів, а також гарантійний та післягарантійний ремонт байків Indian. СТО сертифікована згідно з державними стандартами і обладнана новітніми технічними новинками. Кожен мотомеханік станції володіє більш ніж 10-річним досвідом ремонту мотоциклів, а також пройшов спеціальні навчальні курси з обслуговування байків легендарної американської марки.

Indian Motorcycle Ukraine є офіційним дилером Indian Motorcycle в Україні і офіційно уповноважена виконувати будь-які роботи з обслуговування на мотоциклах цього бренду. Також на СТО надається гарантія від виробника на всі аксесуари та деталі, і виконані роботи по ремонту.

Сервісне обслуговування мотоциклів і планове ТО

Станція технічного обслуговування мотоциклів Indian Motorcycle Ukraine проводить планове сервісне ТО, виконує підготовку мотоциклів до сезону і консервацію на зимовий період, виконує ряд робіт щодо запобігання поломок і підтримці робочого стану мотоцикла. Кожен водій може бути впевнений, що обслуговування мототехніки пройде на вищому рівні.

Своєчасне проходження технічного обслуговування, це, в першу чергу, запорука безпеки райдера. З метою її забезпечення, а також для бездоганної роботи мотоцикла слід не нехтувати рекомендованим виробником регламентним обслуговуванням. Перед подорожами на великі відстані також рекомендується провести позачергове технічне обслуговування байка.

Шиномонтаж мотоциклів

Сучасне обладнання і великий досвід механіків станції дозволяють виконувати практично будь-які шиномонтажні роботи: діагностувати дефекти, відновлювати пошкоджені колеса, ремонтувати деформовані мотоциклетні спиці, прибирати розриви і відколи на мотодиске за допомогою зварювання, фарбувати мотодискі.

Тюнінг і кастомайзинг

Механіки майстерні Indian Motorcycle Ukraine забезпечують повний комплект послуг з тюнінгу та фейслифтингу мотоциклів. У мотомайстерні можна встановити будь-які оригінальні аксесуари та деталі на байк, замовивши їх по каталогу Indian, або ж вибравши з тих, що є в наявності на складі.

Майстерня також виконує ексклюзивну послугу кастомайзинга мотоциклів. Досвідчені мотомеханіки здатні змінити байк до невпізнання, удосконаливши його їздові характеристики і переробивши зовнішній вигляд під індивідуальний дизайн замовника. Станція обладнана всім необхідним обладнанням для того, щоб повністю зібрати байк з нуля.

Малярські роботи і аерографія

Станція технічного обслуговування мотоциклів також обладнана власною фарбувальною камерою. Досвідчений майстер-аерографіст виконає малярні роботи і завдання будь-якої складності з фарбування та нанесення аерографії. Крім того, на станції можна втілити в життя будь-які малюнки за бажанням власника і зробити байк ексклюзивним і неповторним.

Мото-евакуатор і перевезення

Компанія Indian Motorcycle Ukraine володіє декількома машинами для перевезення байків, що дозволяє оперативно здійснювати евакуацію і перевезення мотоциклів при необхідності.

Замовити послугу мото евакуатора можна зателефонувавши за номером +38050-909-01-11.

Піклуючись про максимальну зручність і комфорт клієнтів, компанія також здійснює доставку мотоциклів в інші міста України.

Мото Trade-in

В Indian Motorcycle Ukraine також надається послуга купівлі мото за програмою Trade-in. Ця програма – один з найпростіших способів покупки нового мотоцикла. Її суть полягає в тому, що частина вартості нового байка покривається за рахунок старого мотоцикла.

© 2021 Indian Motorcycle Ukraine