Apparel header

каталог одягу

Можна довго шукати нову і якісну мотоекіпіровку, перегортаючи різні каталоги в інтернеті, а потім місяцями чекати свої замовлення з офіційних або не дуже сайтів, не маючи можливості приміряти і помацати обрану річ. А можна звернутися до професіоналів салону Indian Motorcycle Ukraine в Києві і підібрати собі стильні мото аксесуари, одяг і захист відомого бренду Indian.

В Indian Motorcycle Ukraine є все, що потрібно байкеру: шкіряні куртки, штани, оригінальні футболки, захисні шоломи і рукавички. Вибирайте в онлайн-магазині або приходьте відразу в салон. Ми зможемо вас здивувати!

Купити мото одяг і мотоекіпіровку в Indian Motorcycle Ukraine

Екіпірування для мотоцикліста як «друга шкіра», а її вибір - один з головних елементів у підготовці до їзди на мотоциклі. Правильно підібраний мото одяг здатен не тільки захистити свого власника від холоду або спеки, пронизливого вітру, а й допоможе уберегти від травм і навіть зберегти життя і здоров'я райдеру. Ну і, звичайно, не варто забувати про те, що одяг для мотоциклістів часто виглядає досить стильно, дуже зручний і функціональний і допомагає створити неповторний образ на кожен день. Байкерські мото-черевики також відрізняються чудовими властивостями, уберігають ноги від холоду, перегріву і вологи.

В Україні є спеціальний мотосалон, де можна купити мотоекіпіровку і аксесуари відомого світового бренду Indian. Шкіряні куртки, футболки зі стильними принтами, шоломи з унікальними інноваційними властивостями, утеплені штани, рукавички та інші дрібниці, які необхідні в дорозі, ви можете придбати в київському салоні Indian Motorcycle Ukraine.

У салоні представлені наступні категорії оригінального одягу і аксесуарів легендарного бренду Indian:

  • мотокуртки;
  • мотоштани, шорти;
  • моторукавички;
  • футболки;
  • мотошоломи;
  • сорочки;
  • толстовки;
  • головні убори;
  • аксесуари.

З повним асортиментом речей Indian ви можете ознайомитися в мотосалоні Indian в Києві на просп. Степана Бандери 5 або в онлайн-магазині.

Види мотоекіпіровки

Залежно від призначення і функцій екіпіровку для райдера можна розділити на кілька основних видів. Розрізняють мотоекіпіровку для міської їзди, спортивних змагань, мотокросу або подорожі на мотоциклі. Але більш популярним є поділ екіпіровки по захисту різних частин тіла. Давайте розглянемо детальніше.

Захист голови

Тут все просто: шолом - один з найважливіших елементів байкерської екіпіровки. Їх існує величезна кількість: зі стильним дизайном, закриті, відкриті, які захищають тільки верхню частину голови. Залишається тільки вибрати найбільш підходящий для своїх поїздок, особливу увагу приділивши захисними властивостями і основними характеристиками.

Захист тіла та рук

Одяг для захисту верхньої частини тіла може бути виконаний зі шкіри або текстилю. Види курток поділяються на: спортивні/комбінезон, міські/casual, куртки для подорожей і мото-«черепахи», які найкраще захищають від ударів.

Захист рук це, звичайно ж, рукавички: довгі (для подорожей або мотокросу) і короткі (для міста). Рукавички без пальців виконують, скоріше, роль аксесуара, ніж реального захисту.

Захист ніг

Як і у випадку з куртками, захист для ніг можна поділити на три основні типи: спортивну (в складі комбінезона або окремо), міську чи casual (штани або джинси зі спеціальними властивостями) і кроссову (потужний захист, орієнтована на удари).

Мотоботи

Взуття для мотоциклістів - окремий і дуже важливий елемент мотоекіпіровки. Спортивні боти - високі з жорсткою фіксацією, міські - зі спеціальною майданчиком для перемикання передач, туристичні, оснащені спеціальними технологіями, які не пропускають вологу, і, нарешті, кросові - особливо посилені з накладкою спереду.

© 2021 Indian Motorcycle Ukraine